הסכם תנאי שימוש

ברוכים הבאים ל- LoveMeTwoTimes, החנות המקוונת הטובה ביותר שמוכרת ביגוד ואביזרים יד שנייה  וחדשים איכותיים וממותגים.

אתם מוזמנים לצלול אל תוך הקולקציות שלנו של בגדים, תיקים, משקפי שמש, נעליים, אביזרים, תכשיטים ואוצרות וינטאג’ שנאספו באהבה מכל רחבי העולם.

אם יש לכם שאלות בנוגע לרכישה או מכירה של מוצרים, אתם יכולים ליצור אתנו קשר (972+) 052-2594396 ראשון עד שישי 10:00 – 18:00 או באמצעות דוא”ל [email protected].

  1. כללי

1.1. הסכם תנאי שימוש זה מתאר את התנאים וההגבלות לשימוש באתר זה. השימוש באתר זה כפוף לכל התנאים וההגבלות המצוינים כאן, כמו גם לכל החוקים המקומיים והפדרליים.

1.2. על ידי השימוש באתר זה אתה מאשר שקראת את הסכם תנאי השימוש הזה, אתה מסכים אתו ומתחייב לציית לו.

1.3. אם אינך מסכים עם התנאים וההגבלות המצוינים בהסכם תנאי שימוש זה, או עם כל הוראות / הוראות קשורים אחרים המופיעים / ים באתר כלשהו באתר זה ו / או בתכניו, עליך להפסיק להשתמש באתר זה .

1.4. יש לציין כי תנאים והגבלות אלה חלים על כל תצוגות ו / או צורות אחרות של שימוש באתר זה, בין אם זה דרך מחשב או דרך כל סוג אחר של מכשיר תקשורת כמו טאבלטים, טלפונים סלולריים וכו’.

1.5. הנהלת האתר שלנו מורשית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת הסכם תנאי שימוש זה ו / או כל הוראות (ים) אחרים הקשורים לשימוש באתר זה, כפי שהוא מופיע / ים באתר זה.

1.6. התנאים בהסכם תנאי שימוש זה מתייחסים למין הגברי לצורכי נוחות בלבד, עם זאת, כל מה שנקבע כאן חל באופן שווה על גברים ונשים. כמו כן, יש להבין את כל מה שנקבע בצורת רבים כיישום בצורה יחידה בכל מקום שהוא רלוונטי, ולהיפך.

1.7. הכותרות הבודדות של כל קטע בהסכם תנאי שימוש זה משמשות למטרות נוחות על מנת לעזור למשתמש להבין טוב יותר אותן, והן אינן משמשות כפרשנויות קבועות להסכם תנאי השימוש.

  1. רכישה באתר

LoveMeTwoTime המקום הטוב ביותר לרכישה קלה ונוחה של פריטי יד שנייה ייחודיים ומעודנים, עם משלוח עד הבית לדלת הלקוח ברחבי הארץ ומחוצה לה!

2.1. ביצוע הזמנות: ניתן לבצע הזמנות באתר זה בהתאם לתהליך ההזמנה שנקבע בו, וניתן לעשות זאת בכל עת. מערכת הזמנת האתר פועלת 24/7 ולכן ניתן לבצע הזמנה בכל יום ובכל שעה ובכל מקום בעולם.

2.1.1. מרבית הפריטים המוצגים באתר זה הם ייחודיים ובכך יחידים מסוג זה (כלומר בדרך כלל יש רק פריט אחד כזה במלאי). בכל פעם שיותר מפריט אחד מאותו סוג נמצא במלאי, תהיה אפשרות לבחור את הכמות בעת ביצוע ההזמנה.

2.1.2. עם ביצוע ההזמנה עליכם לדאוג למלא אחר כל ההוראות המוצגות ולמלא את כל הפרטים הדרושים לתהליך ההזמנה במלואם, על מנת שנוכל למלא את הזמנתכם במועד ובהצלחה.

2.1.3. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל דוא”ל המאשר את הזמנתך יחד עם מספר הזמנה, וקבלה עם הפרטים שהזנת בעת ביצוע ההזמנה.

2.1.4. על ידי ביצוע הזמנה אתה מאשר כי הפרטים שהזנת באתר זה בתהליך ההזמנה נכונים, שלמים ומדויקים, ואתה מסכים כי מסירת פרטיך האישיים בעת ביצוע ההזמנה נעשתה מרצונך החופשי והסכמתך.

2.1.5. במידה והפרטים שנמסרו יהיו שגויים ו / או לא מדויקים, לא נוכל להבטיח שההזמנה תטופל בהצלחה. כמו כן, כפי שמכתיב החוק, מסירת ידיעה כוזבת ביודעין מהווה עבירה פלילית ובמצב כזה ניתן לנקוט בפעולה אזרחית / פלילית משפטית כנגד מי שמספק ביודעין פרטים כוזבים כאלה, כולל תביעה לקבלת פיצויים בגין נזקים שנגרמו. לבעלי האתר כתוצאה מכך.

2.1.6. בכל נושא ו / או שאלה הנוגעים לפריטים ו / או לתהליך הזמנה, אתה יכול ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו בכל עת באמצעות דוא”ל לכתובת [email protected],

 ו / או בטלפון 052-2594396 ראשון עד שישי 9:00 בבוקר – 18:00.

2.2 מחירים באתר: המחירים באתר שלנו מוצגים באנגלית ובדולרים (דולר אמריקאי)

2.2.1. אנו עושים כל שביכולתנו בכדי להבטיח שאנו מספקים את כל המוצרים שלנו בהתאם לתנאים ועלויות המשלוח המצוינות במהלך ביצוע ההזמנה, עם זאת יתכנו מצבים בהם ייתכן שהמחיר המוצג לא יתעדכן ו / או מדויק. כתוצאה מטעות אנוש ו / או שגיאות מחשוב / הפעלה באתר. במצב כזה, שירות לקוחות יתקן את השגיאה ויעדכן את תמחור המוצר בהתאם.

2.2.2. אם המוצר טרם נשלח, הלקוח יקבל הודעה על העדכון האמור ויש לו אפשרות להשלים את תהליך ההזמנה עם המחיר המעודכן או לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול.

2.2.3. אם המוצר כבר נשלח, הלקוח מסכים, בהתאם לתנאים וההגבלות של אתר זה, כי יחויב בגין הפרש התמחור של זה שכבר שולם לו בעבר. במידה והלקוח לא מסכים עם המחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית וללא שימוש במוצר, ויש לעשות זאת תוך 14 יום.

2.2.4. באופן דומה, במידה וההבדל במחיר לטובת הלקוח, יזוכה הלקוח בגין הפרש התמחור. אם לא ניתן היה לעבד אשראי כאמור מכל סיבה שהיא, הלקוח יקבל אשראי בחנות לרכישות עתידיות ויידעון על כך.

2.3. אפשרויות תשלום

2.3.1. תשלום בכרטיס אשראי ישיר באתר – באתר שלנו קיימת מערכת עיבוד תשלומים מאובטחת ומתקדמת המאפשרת תשלום כרטיסי אשראי מידי בהתאם לכל התנאים של חברות כרטיסי האשראי.

2.3.2. על ידי השימוש באתר שלנו לביצוע תשלום בכרטיס אשראי, אתה מצהיר בכך שאתה נחשב לגיל חוקי בהתאם לחוק על מנת לבצע רכישה כאמור וכי אתה הבעלים החוקי והחוקי, בהתאם לתחום השיפוט המקומי שלך. , מכרטיס האשראי התקף האמור שהונפק ואושר על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הגדולות הידועות, וכי אתה מורשה לבצע רכישות מקוונות בהתאם לתחום השיפוט המקומי שלך.

2.3.3. פרטי כרטיס האשראי המוזנים באתר שלנו באמצעות ביצוע הזמנה מועברים דרך דף SSL מאובטח (שכבת שקעים מאובטחים). לאחר שחויבו, פרטי כרטיס האשראי האמור מסתיימים ולכן החיוב הוא חיוב חד פעמי בלבד. פרטי כרטיסי האשראי האמורים לא נשמרים הן מסיבות אבטחה והן כדי להגן על פרטיותם של לקוחותינו, אפילו לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. עם כל הזמנה חדשה שמוצגת יש לעדכן / לספק מחדש את התשלום.

2.3.4. תשלום באמצעות PayPal – בנוסף ניתן לבצע את התשלום באמצעות קישור ל- PayPal Global.

2.3.5. אפשרות תשלום זו קיימת עבור לקוחות האורחים שלנו שיש להם חשבון PayPal ויכולים להשתמש ב- PayPal כדי לבצע תשלום חד פעמי.

2.3.6. יתכן שאפשרויות התשלום באתר שלנו ישונו ו / או יתווספו אפשרויות תשלום נוספות, והכל בהתאם

האפשרויות הניתנות עם השלמת הזמנה באתר שלנו ובהתאם לתנאים בהסכם תנאי שימוש זה.

  1. המוצרים שלנו

3.1. המוצרים המוצגים באתר שלנו הם ייחודיים באיכות מעולה.

3.2. למרות שאנו עושים מאמץ סביר להבטיח כי אתר האינטרנט שלנו יהיה מעודכן תמיד, יכול להיווצר מצב בו המוצר שהזמנתם באמצעות אתר האינטרנט שלנו אינו במלאי, ועל כן אתם מאשרים כי אתם מאשרים כי המוצרים המוצגים באתרנו אתר הם אך ורק הצעות לרכישה וכי ביצוע הזמנה אינו בהכרח מבטיח כי המוצר יהיה במלאי.

3.3. במקרה שמוצר שהוזמן אינו קיים במלאי, ניצור אתך קשר כדי להודיע ​​לך על כך, ובמידת האפשר נשלח אליך אפשרויות מוצר אחרות לשיקולך הדומות למוצר שהזמנת, אם הן במלאי. למותר לציין שכאשר מוצר מוזמן ולא נמצא במלאי ו / או שלא יסופק לך מכל סיבה שהיא הקשורה לאתר שלנו, לא תחויב בגין ההזמנה, ואם חויבת כבר אז התשלום שלך יחויב נזקף לזכותך במלואה.

3.4. יש לציין כי כלקוח ו / או כל אדם אחר המשתמש באתר שלנו לא תהיה לך כל טענה ו / או דרישה ו / או תביעה משפטית כנגד LoveMeTwoTimes ו / או כל אחד ממקורביו / נציגיו על מוצר שהוזמן שלא סופק. כאשר התשלום עבור מוצר זה לא חויב או זוכה לאחר שחויב.

3.5. בהתחשב בכך שאתר LoveMeTwoTimes הוא אתר דינאמי ושאנחנו משקיעים מאמץ רב ומאמץ בכדי לשמור עליו מעודכן, בין אם זה יהיה עדכוני מוצר או כל סוג אחר של פרטים נוספים, איננו יכולים להבטיח כי תיאור המוצר או תוכן אחר המוצג באתר שלנו הוא תמיד מדויק, שלם, אמין, מעודכן ו / או ללא טעויות, מכיוון שתמיד יש סיכוי להתרחש טעות בטעות.

3.6. באופן דומה, התמונות המוצגות באתר שלנו נועדו לספק לא אחר מאשר הדמיה של המוצרים שלנו, ולכן יתכנו מקרים בהם קיימת הבדל מסוים בין המראה ו / או גודל המוצר כפי שהוא מופיע בתמונה המראה בפועל ו / או גודלו ברגע שתקבל אותו.

3.7. כמו כן, איננו יכולים להבטיח כי תצוגת המוצר המופיעה על גבי מסך המחשב, האייפד, הטאבלט, הטלפון הסלולרי ו / או כל תבנית תצוגה אחרת תהיה זהה למוצר עצמו. יש לקחת בחשבון כי לעתים קרובות מסכי תצוגה שונים מציגים צבעים ו / או גוונים שונים בהתאם לרזולוציית המסך שנקבעה במכשיר זה.

3.8. LoveMeTwoTimes אינה אחראית לכל נזק אשר עלול להיגרם, בין במישרין ובין בעקיפין, ללקוח ו / או לצד שלישי, הקשור בכל דרך שהיא למוצרים שנרכשו מאתר האינטרנט שלנו, בהתאם לחוקי האחריות המקומית.

3.9. בכדי להסיר את כל הספק, יש להבין כי מרגע העברת המוצר ללקוח ו / או לכל נציג מטעמו איננו אחראים לכל נזק שעלול לנבוע משימוש לא תקין ו / או בלתי סביר ו / או כל שימוש שאינו השימוש שלשמו נועד המוצר, ביחס לכל המוצרים שהחברה שלנו מספקת.

  1. תנאי שימוש

4.1. על ידי כניסה לאתר LoveMeTwoTimes והשימוש בו בכל דרך ומכל סיבה שהיא, כולל ביצוע הזמנה דרך האתר, אתה מסכים בכך ומתחייב לתנאי השימוש באתר זה כפי שהם נקבעים בהסכם תנאי שימוש זה וב בהתאם לכל העדכונים התקופתיים בהם.

4.2. אתר האינטרנט שלנו אינו מחייב כל לקוח אשר יבצע הזמנה דרך אתר האינטרנט שלנו, ולכן יש להבין כי כל לקוח שמבצע הזמנה מסכים בכך להסכם תנאי שימוש זה בכך, ומסכים כי כרטיס האשראי שלו ו / או אמצעי תשלום אחר שיסופק על ידו במהלך ביצוע ההזמנה יחויב במלוא ידיעתו והסכמתו.

4.3. לקוח שסיים את תהליך ההזמנה באתר שלנו לא יוכל להעלות טענות כנגד המחיר המוצג של המוצר שהוזמן ו / או כנגד איכות השירות המוצעת באתר שלנו.

4.4. לקוח אשר השלים רכישה באתר שלנו מכריז בכך בכך שהוא מורשה כחוק לנקוט בפעולות מחייבות משפטית וכי הוא בן 18 ומעלה. במידה והלקוח המבקש לבצע הזמנה הוא קטין (מתחת לגיל 18) ו / או שאינו מורשה אחרת לנקוט בפעולות מחייבות משפטית ללא אפוטרופוס חוקי, עליו ליידע את הוריו (ים) ו / או האפוטרופוס החוקי. (ים) ולקבל את הרשאתם לנקוט בכל דרך שהיא באתר האינטרנט שלנו. כל פעולה המופעלת על ידי קטין באתר שלנו מהווה את הסכמת הקטין והוריו / ים ו / או האפוטרופוס / ים החוקיים לאמור לעיל.

4.5. LoveMeTwoTimes שומרת לעצמה את הזכות להחזיק מלקוחות / משתמשים מסוימים את הזכות להשתמש באתר האינטרנט שלה ו / או בכל שירותי החברה האחרים, בין אם באופן חלקי או בשלמותם, בכל אחד מהמקרים הבאים:

4.5.1. פרטים כוזבים נמסרו בכוונה על ידי לקוח / משתמש כאמור בעת ביצוע הזמנה,

4.5.2. הפעלת פעילות לא חוקית או השתתפות בפעילות כזו על ידי לקוח / משתמש כאמור,

4.5.3. ישנו חוב המגיע עקב LoveMeTwoTimes ו / או לצד שלישי הקשור אליו על ידי לקוח / משתמש כאמור, והחוב אינו משולם במועד,

4.5.4. הסכם תנאי שימוש זה הופר בכל דרך שהיא על ידי לקוח / משתמש אמר.

4.6. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את הסכם התנאים וההגבלות ואת כל החוקים ו / או ההוראות האחרים המופיעים באתר זה לפי שיקול דעתנו הבלעדי. על ידי שימוש באתר זה אתה כפוף לגרסה המעודכנת ביותר של הסכם תנאי השימוש המופיע באתר זה, ולכן באחריותך לבדוק הסכם תנאי שימוש זה מעת לעת לפני ביצוע הזמנה או קבלת שירות אחר דרך אתר זה. או דרך צד שלישי המשויך לאתר זה.

אחריות מוגבלת

5.1. השירות באתר LoveMeTwoTimes ניתן כפי שהוא ולכן לא תהיה כל טענה ו / או דרישה ו / או תביעה משפטית כנגד LoveMeTwoTimes ו / או מי מקורב / נציגיה לגבי השירות הניתן באתר זה, אופיו של השירות ו / או המגבלות הקיימות באתר, ולא תהיה כל טענה אחרת הקשורה לשירות ו / או למוצרים שאינם תואמים את הלקוח ו / או את דרישותיו.

5.2. LoveMeTwoTimes לא תישא באחריות לכל נזק אשר עשוי להיגרם, בין במישרין ובין בעקיפין, כתוצאה מרכישה שבוצעה דרך אתר האינטרנט שלנו או כתוצאה מחוסר היכולת לבצע רכישה כתוצאה מפעולה ו / או אי-פעולות ו / או חוסר-יכולת מצד הלקוח או צד שלישי כלשהו, ​​כולל רכישה שנעשתה על ידי קטין ללא אישור של הוריו / האפוטרופוסים שלו, תשלום שנעשה בכרטיס אשראי ללא אישור של בעל כרטיס האשראי וכו ‘. כמו כן, לא נהיה אחראים לכל נזק שנגרם כתוצאה מאיחור במסירה. במידה ומוצר לוקה ו / או פגום והמחסור ו / או הנזק הוא באחריות, אחריות זו תוגבל לסכום שאינו גבוה מעלות המוצר.

5.3. LoveMeTwoTimes אינה אחראית לנזקים כלשהם העלולים להיגרם ללקוח ו / או לצד שלישי כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית הקשורה לתכני האתר ו / או לתכנות האתר שלנו, או מתקלה בתקשורת טלפון ו / או פקס ו / או תקלה ו / או אי-פעולה ו / או חוסר-יכולת מצד כל ספקי האינטרנט של אתר האינטרנט שלנו ו / או של אלה של לקוחותינו.

5.4. באופן דומה, LoveMeTwoTimes לא תישא באחריות, בכל הנוגע לאתר שלנו, לכל נזק כלשהו שעלול להיגרם ללקוח ו / או לצד שלישי כלשהו כתוצאה מכל פעולה ו / או אי פעולה שנמצאת בשליטתנו, כולל – אך לא רק – רעידת אדמה, מצב ביטחוני, מזג אוויר קיצוני וכו’.

5.5. בכדי להסיר את כל הספק, יש לציין כי מרגע העברת המוצר ללקוח ו / או לכל נציג מטעמו איננו אחראים לכל נזק שעלול לנבוע משימוש לא תקין ו / או בלתי הגיוני ו / או או כל שימוש שאינו השימוש שעבורו נועד המוצר, ביחס לכל המוצרים שהחברה שלנו מספקת. כל האחריות ביחס לאמור לעיל מוטלת על הלקוח שרכש את המוצר, וזאת בכל הנוגע לנזקים אשר עלולים להיגרם למשתמשים במוצר ו / או לצד ג ‘כלשהו ו / או לכל אדם אחר ו / או המוצר עצמו.

5.6. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, LoveMeTwoTimes ו / או אף אחד מהשותפים שלו / נציגים לא תהיה אחראית בשום אופן על כל העלויות הקשורות הנזק עולה על עלות המוצר שהפך שהוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

  1. מדיניות פרטיות

6.1. LoveMeTwoTimes עושה מאמצים רבים כדי להגן על פרטיותם של מי שמבקר באתר שלנו ומכבד את פרטיותו בזמן שהם משתמשים באתר. מדיניות הפרטיות שלנו חלה על פרטים אישיים שנמסרים לנו מרצון במהלך ביצוע ההזמנה ו / או במהלך רישום החשבון באתר שלנו (כולל פרטים כלליים המאוחסנים במאגר / רשומות ודיוור ישיר).

6.2. המידע האמור לא ישמש בשום דרך מלבד השימוש שלשמו נועד ולשמו הוא נמסר לנו. מידע אמור מאוחסן על מסד הנתונים / הרישומים שלנו ולא יועבר לשום ישות ו / או לצד שלישי ללא הסכמת הלקוחות שלנו.

6.3. כל מידע לקוח אחר שאנו מקבלים שאינו מידע אישי והוזן מרצונו באתר שלנו על ידי הלקוח, ואינו כפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכמוה כל הודעה או צורה אחרת של תוכן שנשלח או הועלה אליו. אתר האינטרנט שלנו באמצעות דואר אלקטרוני או בכל דרך אחרת, כולל נתונים, שאלות, תשובות וכו ‘, ייחשבו כולם כמידע קוד פתוח (לא סודי) ולכן לא יהיו מוגנים על ידי זכויות כלשהן ולא יהיו כפופים לפרטיות זו. מדיניות, וכך יטופלו בהתאם.

6.4. כל תוכן המשודר או הועלה לאתר שלנו הופך לרכוש שלנו ובכך אנו מורשים לשכפל, לפרסם, לפרסם, לחשוף, לשדר, להעלות אותו לאתר שלנו, ו / או להשתמש בו בכל דרך או צורה אחרת, ולכל סוג אחר מטרה.

  1. זכויות קניין רוחני וזכויות יוצרים

7.1. כל התכנים והשירותים הניתנים / מוצגים באתרנו מוגנים בזכויות יוצרים, סימני מסחר ו / או כל זכויות קניין רוחני אחרות. כל שימוש בלתי מורשה מפורש ב- LoveMeTwoTimes ו / או בכל אחד מהתוכן ו / או השירותים שלו המסופקים / מוצגים באתר שלנו, עלול להוות הפרה של חוקים כאמור וכן מהתנאים וההגבלות המפורטים באתר זה וכפי שנקבעו על ידי חוק.

7.2. על פי החוק חל איסור מפורש להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק או להשתמש בכל דרך אחרת או ליצור את המידע ו / או התמונות מאתר האינטרנט שלנו מבלי לקבל אישור מפורש בכתב מבעלי האתר LoveMeTwoTimes ו / או מנהל (ים), ובמצבים בהם ניתן הרשאה מפורשת כאמור ניתן להשתמש במידע זה רק בהתאם לפרטים והתניות של ההרשאה האמורה.

7.3. חל איסור מפורש להשתמש ו / או להציג את המוצרים והמידע הקיימים באתר שלנו, בין אם במלואם ובין אם באופן חלקי, בכל אתר אחר ו / או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך ובכל צורה שהיא.

7.4. בנוסף לתכנים והשירותים המסופקים / המוצגים באתר זה על ידי LoveMeTwoTimes, עשויים להיווצר מצבים בהם תהיה הפרשה / תצוגה באתר האינטרנט האמור של מוצרים, מידע ו / או שירותים הניתנים על ידי צדדים שלישיים. שירותי צד ג ‘עשויים להיות כפופים להסכמים נפרדים המלווים אותם שירותים. LoveMeTwoTimes אינו אחראי ואינו נושא באחריות כלשהי ו / או מתחייב להתחייב בכל הקשור לשירותים המסופקים ו / או למוצרים המסופקים על ידי צדדים שלישיים כאמור.

7.5. בכל סיטואציה שמשתמש הגולש באתר זה מאמין כי יש כל סוג של פגיעה בזכויות קניין רוחני ו / או בזכויות יוצרים הקשורות לצד שלישי, יש לנקוט בפעולה “להפסיק ולעצור”, לפיה יש ליידע את LoveMeTwoTimes. בכתב בנוגע להפרה לכאורה. אנו נסקור את כל הפניות האמורות וננקוט בפעולות המתאימות לפי הצורך.

7.6. סימני מסחר

7.6.1. המותג “LoveMeTwoTimes”, שם המותג שלו, שם הדומיין שלו באתר, ושם / ות הדומיינים של כל אתר / ים אחרים הקשורים לחברה ו / או מקורב / נציגיה הם סימנים מסחריים של LoveMeTwoTimes ו / או של מקורביו / נציגים (ללא קשר לשאלה אם הם נרשמו ובין אם לאו), ואסור במפורש להשתמש בהם מבלי שקיבל לראשונה אישור מפורש בכתב לכך מ- LoveMeTwoTimes.

  1. קישורים

8.1. ייתכן שקישורים חיצוניים לאתרים אחרים, עמודות, פרסומות ו / או מידע אחר שאינו שייך לנו אך שייך לצדדים שלישיים עשויים להופיע מעת לעת באתר LoveMeTwoTimes, ועל כן יש לציין כי איננו אחראים לגביהם. התוכן המוצג בקישורים אלה וכי אין לנו שליטה על המידע בו. אין זה באמצעינו לברר את אמינותו ו / או דיוקו של המידע המוצג בקישורים האמורים, וגם אין זה אמצעינו לברר אם מידע כאמור מעודכן או רלוונטי עבורך. באופן דומה, איננו יכולים להבטיח שקישורים כאמור יהיו פעילים כל העת ו / או יובילו אותך לדף אינטרנט פעיל.

8.2. לחיצה על קישורים המוצגים האמורים ו / או הסתמכות על המידע המוצג בו הינה האחריות המלאה והבלעדית שלך. איננו אחראים לכל נזק, בין אם ישיר ובין בעקיפין, אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בשום דרך או צורה במידע המוצג בקישורים האמורים.

  1. החוק החל

9.1. החוק החל, כפי שהוא חל על הסכם תנאי שימוש זה, הנו באופן בלעדי ורק בהתאם לחוק הישראלי, וזאת ללא קשר לשאלה אם האתר משמש בישראל או בחו”ל (מחוץ לישראל).

9.2. סמכות משפטית בלעדית להתדיין ו / או לפסוק בכל העניין הקשור להסכם תנאי שימוש זה ניתנת באופן בלעדי ורק לבית המשפט המחוזי בתל אביב – יפו.

     10. “ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-19

     

Skip to content